Zapraszamy na nasz kanał

Logo instagrama
obserwujpl

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Filtry produktów

  • do

Urządzenia WLAN, LAN - Urządzenia światłowodowe

Moduł dwukierunkowy SFP TPLink TL-SM321A-2

Moduł dwukierunkowy SFP TPLink TL-SM321A-2

Kod producenta: TL-SM321A-2

  • Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX
  • Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 µm
  • Zgodność z wymogami SFP-MSA
  • Obsługa funkcji DDM
Cena: 47.95 zł brutto
38.98 zł netto
Do koszyka
Moduł dwukierunkowy SFP TPLink TL-SM321B-2

Moduł dwukierunkowy SFP TPLink TL-SM321B-2

Kod producenta: TL-SM321B-2

  • Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX
  • Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 µm
  • Zgodność z wymogami SFP-MSA
  • Obsługa funkcji DDM
Cena: 47.95 zł brutto
38.98 zł netto
Do koszyka
Dwukierunkowy moduł SFP WDM  TL-SM321B - TP-Link

Dwukierunkowy moduł SFP WDM TL-SM321B - TP-Link

Kod producenta: TL-SM321B

  • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wbudowany zasilacz +3,3V
  • Współpraca z modułem TL-SM321A
  • Obsługa standardu Plug-and-Play

Cena: 51.03 zł brutto
41.49 zł netto
Do koszyka
Media konwerter WDM TPLink TL-FC111B-20

Media konwerter WDM TPLink TL-FC111B-20

Kod producenta: TL-FC111B-20

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 57.15 zł brutto
46.46 zł netto
Do koszyka
Media konwerter MC220L Tp-Link

Media konwerter MC220L Tp-Link

Kod producenta: MC220L

  • Zgodność z IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Zwiększenie dystansu do 0,55km dla połączeń wielomodowych
  • Zwiększenie dystansu do 10km dla połączeń jednomodowych

Cena: 69.42 zł brutto
56.44 zł netto
Do koszyka
Moduł dwukierunkowy SFP WDM TL-SM321A TP-Link

Moduł dwukierunkowy SFP WDM TL-SM321A TP-Link

Kod producenta: TL-SM321A

  • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wbudowany zasilacz +3,3V
  • Współpraca z modułem TL-SM321B
  • Obsługa standardu Plug-and-Play

Cena: 72.63 zł brutto
59.05 zł netto
Do koszyka
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-2

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-2

Kod producenta: TL-FC311A-2

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km

Cena: 81.32 zł brutto
66.11 zł netto
Do koszyka
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-2

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-2

Kod producenta: TL-FC311B-2

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km

Cena: 81.32 zł brutto
66.11 zł netto
Do koszyka
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-20

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-20

Kod producenta: TL-FC311B-20

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 87.67 zł brutto
71.28 zł netto
Do koszyka
Media konwerter MC111CS Tp-Link

Media konwerter MC111CS Tp-Link

Kod producenta: MC111CS

  • Zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough, Far End Fault
  • Wsparcie technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km

Cena: 102.63 zł brutto
83.44 zł netto
Do koszyka
Media konwerter MC112CS Tp-Link

Media konwerter MC112CS Tp-Link

Kod producenta: MC112CS

  • Zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough, Far End Fault
  • Wsparcie technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km

Cena: 102.63 zł brutto
83.44 zł netto
Do koszyka
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

Kod producenta: TL-FC311A-20

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 105.62 zł brutto
85.87 zł netto
Do koszyka
Media konwerter WDM TPLink TL-FC111PB-20

Media konwerter WDM TPLink TL-FC111PB-20

Kod producenta: TL-FC111PB-20

  • Konwersja sygnału pomiędzy przewodami światłowodowymi (sygnał optyczny) a miedzianymi (sygnał elektryczny)
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
  • Obsługa standardu PoE 802.3af

Cena: 107.13 zł brutto
87.10 zł netto
Do koszyka
Media konwerter MC210CS Tp-Link

Media konwerter MC210CS Tp-Link

Kod producenta: MC210CS

  • Wsparcie dla IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Tryb FX: Force lub Auto
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
  • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX

Cena: 126.78 zł brutto
103.07 zł netto
Do koszyka
Wkładka QSFP 40GB DAHUA QSFP-40G-CSR4-MM850

Wkładka QSFP 40GB DAHUA QSFP-40G-CSR4-MM850

Kod producenta: QSFP-40G-CSR4-MM850

  • Wkładka 40G QSFP
  • Włókno wielomodowe 850nm

Cena: 18464.76 zł brutto
15012.00 zł netto
Do koszyka
  • Strona:
  • 1
  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96
Szybki kontakt
tel: 14 6274411
mob: 512450115
mob: 516122036
email: info@obserwuj.pl
Obserwujpl
obserwuj
NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

Kontakt
  • FHU"TELSAT"s.c.
  • Rolnicza 7
  • 33-100 Tarnów
  • Tel: 14 6274411
  • E-mail: info@obserwuj.pl
  • GG: 5948094
  • Skype: obserwuj
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.