Logo instagrama
obserwujpl
Zapraszamy na nasz kanał

Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Nowości

Wszystkie nowości
Zarzadzalny switch TP-Link SG3428XF

Nowość

Zarzadzalny switch TP-Link SG3428XF

  • 4 sloty SFP+ 10 Gb/s dla szybkich połączeń
  • Wydajność przełączania 128 Gb/s
  • Scentralizowane zarządzanie w chmurze
  • Statyczny Routing dla efektywnego zarządzania ruchem

Cena: 2569.19 zł
Zarzadzalny switch Omada TP-Link SG3428X-M2

Nowość

Zarzadzalny switch Omada TP-Link SG3428X-M2

  • 24 porty RJ45 o prędkości 2,5Gb/s
  • 4 sloty SFP+ o prędkości 10Gb/s
  • Scentralizowane zarządzanie przez chmurę Omada
  • Obsługa VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping

Cena: 2199.83 zł
Zarzadzalny switch PoE TP-Link SG3428XPP-M2

Nowość

Zarzadzalny switch PoE TP-Link SG3428XPP-M2

  • 24 porty RJ45 2,5 Gb/s (8 PoE++ i 16 PoE+)
  • 4 sloty SFP+ 10GE
  • Scentralizowane zarządzanie chmurowe za pomocą aplikacji Omada
  • Łączna moc zasilania PoE wynosząca 500 W

Cena: 3829.25 zł
Zarzadzalny switch PoE TP-Link SG3452P

Nowość

Zarzadzalny switch PoE TP-Link SG3452P

  • 48 gigabitowych portów PoE+
  • Całkowita moc PoE 384 W
  • 4 gigabitowe sloty SFP
  • Statyczny routing i wsparcie VLAN
  • Scentralizowane zarządzanie w chmurze

Cena: 2650.43 zł
Moduł Omada TP-Link SM311LS

Nowość

Moduł Omada TP-Link SM311LS

  • Moduł Omada MiniGBIC 1000Base-LX
  • Maksymalny dystans transmisji do 20 km
  • Obsługa światłowodu jednomodowego 9/125 µm
  • Funkcja Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
  • Obsługa Hot-Plugging

Cena: 57.12 zł
Dwukierunkowy moduł SFP TP-Link TL-SM321A

Nowość

Dwukierunkowy moduł SFP TP-Link TL-SM321A

  • Obsługa najnowszego standardu 1000Base-BX
  • Dwukierunkowa transmisja danych na pojedynczym włóknie światłowodu
  • Wykorzystanie różnych długości fal dla wysyłania i odbierania danych

Cena: 74.72 zł
Moduł światłowodowy TP-Link SM321A-2

Nowość

Moduł światłowodowy TP-Link SM321A-2

  • Dwukierunkowy moduł optyczny WDM
  • Transmisja danych do 2 km
  • Standard 1000Base-BX
  • Obsługa funkcji Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
  • Prędkość transmisji 1,25 Gb/s

Cena: 47.38 zł
Moduł światłowodowy TP-Link TL-SM321B

Nowość

Moduł światłowodowy TP-Link TL-SM321B

  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM
  • Wykorzystanie pojedynczego włókna światłowodu
  • Obsługa standardu 1000Base-BX
  • Prędkość transmisji do 1,25 Gb/s
  • Zasięg transmisji do 10 km

Cena: 64.76 zł

Najciekawsze oferty w kategoriach

Monitoring CCTV

Kamera kopułka 8M DAHUA IPC-HDW2841T-ZS-27135

Kamera kopułka 8M DAHUA IPC-HDW2841T-ZS-27135

  • 1/2.7" 8Mpx PS CMOS
  • Obiektyw 2.7 ~ 13.5mm, MOTOZOOM
  • SMD Plus, Ochrona perymetryczna
  • Slot kart Micro SD max 256GB
  • Wbudowany mikrofon

Cena: 2313.63 zł

Urządzenia WLAN, LAN

Switch 10-portowy PoE DAHUA PFS3010-8ET-96-V2

Switch 10-portowy PoE DAHUA PFS3010-8ET-96-V2

  • 8 portów PoE 10/100M
  • 2 porty UPLink 10/100/1000M
  • Port 1 <90W, porty 2-8 <30W, sumarycznie 96W
  • Wielkość tablicy MAC 8K
  • Switch niezarządzalny

Cena: 388.68 zł

skonfiguruj
indywidualne systemy monitoringu i alarmowe

Skorzystaj z naszych konfiguratorów i dobierz odpowiedni do swoich potrzeb system alarmowy i system monitoringu. Wypełnij formularz, a otrzymasz od nas przygotowaną dla Ciebie ofertę.

konfigurator systemów alarmowych konfigurator systemów monitoringu

Aktualności

Nowy film na YOUTUBE - Funkcja EPTZ

Na naszym kanale pojawił sie nowy film. Tym razem pod lupę wzięliśmy nową kamerę panoramiczną IPC-HFW3441T-AS-P-0210B, a dokładniej zaimplementowaną w niej funkcje EPTZ. Zapraszamy do oglądania.

Więcej

Kamery z protokołem RTMP - bezpośrednie strumieniowanie obrazu oraz dźwięku do serwisu YOUTUBE

RTMP jest niezbędnym elementem przesyłania strumieniowego w czasie rzeczywistym i jest często wykorzystywany w różnego rodzaju urządzeniach i aplikacjach, które obsługują strumieniowanie na żywo.

Więcej

RESETOWANIE HASŁA W URZĄDZENIACH BCS LINE, DAHUA, BCS POINT, BCS BASIC oraz HIKVISION

Krótkie instrukcje jak zresetować hasło w urządzeniach BCS Line, DAHUA, BCS Point, BCS Basic oraz HIKVISION. Instrukcje dostępne w zakładce Oprogramowanie i Aktualizacje.

Więcej

Ostatnio na blogu

Nowy System BE WAVE: Inteligentne i Bezpieczne Rozwiązanie dla Twojego Domu

Nowy System BE WAVE: Inteligentne i Bezpieczne Rozwiązanie dla Twojego Domu

BE WAVE to innowacyjny system inteligentnego domu i zabezpieczeń od firmy SATEL, wykorzystujący technologię ABAX 2. System zapewnia niezawodną dwukierunkową komunikację radiową, szyfrowanie AES oraz obsługę do 128 urządzeń bezprzewodowych. BE WAVE umożliwia automatyzację domu poprzez różne scenariusze, zarządzane za pomocą aplikacji mobilnej na iOS i Android. Centralnym elementem jest Smart Hub, który integruje urządzenia i zapewnia stabilną komunikację. System jest kompatybilny z Apple HomeKit i Google Home.

Więcej

AcuPick od Dahua: Przyszłość monitoringu wideo w zasięgu Twojej ręki

AcuPick od Dahua: Przyszłość monitoringu wideo w zasięgu Twojej ręki

Odkryj AcuPick - innowacyjną technologię Dahua, która rewolucjonizuje monitorowanie wideo. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji, AcuPick przeszukuje i analizuje Twoje klipy wideo, wydobywając interesujące Cię cele szybko i precyzyjnie. AcuPick to przyszłość monitoringu wideo, dostępna dzisiaj - zapewnia szybkość, precyzję i łatwość obsługi, zmieniając doświadczenia z systemami monitoringu. Oszczędzaj czas i zyskuj bezpieczeństwo z AcuPick!

Więcej

Nowa seria kamer Full-Color Smart Dual Illuminator

Nowa seria kamer Full-Color Smart Dual Illuminator

Technologia Dahua Smart Dual Illumination wykorzystuje inteligentny algorytm do dokładnego wykrywania
obiektów. Większość kamer w nocy pracuje w trybie IR. Po wykryciu obiektu, kamera doświetla obiekt
za pomocą diod LED i rozpoczyna nagrywanie w formacie pełnokolorowego obrazu. Gdy obiekt znajdzie
się poza monitorowanym obszarem, doświetlenie wyłącza się, a kamera przełącza się w tryb IR ponownie,
co pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie światłem na tym obszarze.

Więcej

Nasze marki

Wszystkie marki
Newsletter