Logo instagrama
obserwujpl
Zapraszamy na nasz kanał

Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Moduł światłowodowy TP-Link TL-SM321B -16407

NOWOŚĆ

Moduł światłowodowy TP-Link TL-SM321B

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Producent: TP-LINK

Cena:52.65 zł netto  /  64.76 brutto

Koszty dostawy:
  • Kurier DHL 20.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 12.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Kod producenta:
SM321B
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu

TP-Link TL-SM321B

  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM
  • Wykorzystanie pojedynczego włókna światłowodu
  • Obsługa standardu 1000Base-BX
  • Prędkość transmisji do 1,25 Gb/s
  • Zasięg transmisji do 10 km
  • Dwukierunkowa transmisja danych na różnych długościach fal
  • Złącze typu LC/UPC
  • Kompatybilność z urządzeniami TP-Link, takimi jak routery i przełączniki
  • Certyfikaty FCC i CE
  • Zasilanie 3,3V
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0ºC~70ºC
  • światłowód jednomodowy 9/125 µm
  • Dopuszczalna wilgotność pracy: 10%~90%, niekondensująca
  • Temperatura przechowywania: -40ºC~80ºC
  • Wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Moduł TL-SM321B firmy TP-Link to zaawansowane rozwiązanie dla sieci światłowodowych zapewniające dwukierunkową transmisję danych na pojedynczym włóknie światłowodu. Dzięki wsparciu standardu 1000Base-BX oraz technologii WDM, użytkownicy mogą cieszyć się dużą prędkością i wydajnością przesyłu danych. Zasięg transmisji do 10 km pozwala na użycie w rozległych sieciach, a kompatybilność z różnymi urządzeniami TP-Link, takimi jak routery i przełączniki, dodatkowo zwiększa jego zastosowanie. Moduł jest łatwy w montażu i posiada certyfikaty FCC i CE, co gwarantuje jego jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali TX: 1310nm / RX: 1550nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla 10 km
Prędkość transmisji 1,25 Gb/s
Typ portu LC/UPC
środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0ºC~70ºC
Temperatura przechowywania -40ºC~80ºC
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%, niekondensująca
Wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca

Produkty podobne

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 130.86 zł
Media konwerter MC112CS Tp-Link

Media konwerter MC112CS Tp-Link

  • Zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough, Far End Fault
  • Wsparcie technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km

Cena: 108.54 zł
Media konwerter MC210CS Tp-Link

Media konwerter MC210CS Tp-Link

  • Wsparcie dla IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Tryb FX: Force lub Auto
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
  • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX

Cena: 131.38 zł
Media konwerter MC220L Tp-Link

Media konwerter MC220L Tp-Link

  • Zgodność z IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Zwiększenie dystansu do 0,55km dla połączeń wielomodowych
  • Zwiększenie dystansu do 10km dla połączeń jednomodowych

Cena: 74.26 zł
Media konwerter WDM TPLink TL-FC111A-20

Media konwerter WDM TPLink TL-FC111A-20

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 78.52 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-105

Moduł SFP Pulsar GBIC-105

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1550nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 62.73 zł
Newsletter