Logo instagrama
obserwujpl
Zapraszamy na nasz kanał

Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Dwukierunkowy moduł SFP TP-Link TL-SM321A-16406

NOWOŚĆ

Dwukierunkowy moduł SFP TP-Link TL-SM321A

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Producent: TP-LINK

Cena:60.75 zł netto  /  74.72 brutto

Koszty dostawy:
  • Kurier DHL 20.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 12.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Kod producenta:
SM321A
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu

TP-Link TL-SM321A

  • Obsługa najnowszego standardu 1000Base-BX
  • Dwukierunkowa transmisja danych na pojedynczym włóknie światłowodu
  • Wykorzystanie różnych długości fal dla wysyłania i odbierania danych
  • Maksymalna długość transmisji do 10 km
  • Prędkość transmisji danych do 1,25 Gb/s
  • Zasilanie 3,3V
  • Typ portu LC/UPC
  • Kompatybilność z urządzeniami TP-Link, takimi jak routery i przełączniki
  • Certyfikaty FCC i CE
  • Dopuszczalna temperatura pracy od 0ºC do 70ºC
  • Dopuszczalny zakres wilgotności: 10%-90% niekondensująca

Moduł dwukierunkowy SFP TL-SM321A od TP-Link wspiera nowoczesny standard 1000Base-BX, umożliwiając dwukierunkową transmisję danych na jednym włóknie światłowodu. Dzięki wykorzystaniu różnych długości fal, TL-SM321A pozwala na wydłużenie dystansu transmisji danych aż do 10 km, co zapewnia nie tylko oszczędność kosztów, ale też wysoki poziom wydajności. Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla sieci, które wymagają dużej szybkości przesyłu danych i niezawodności. Dzięki zasilaniu 3,3V oraz certyfikatom FCC i CE, TL-SM321A jest nie tylko efektywny, ale też zgodny z międzynarodowymi normami.

Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali TX: 1550nm / RX: 1310nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla V1: 10km, V3: 20km
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0ºC~70ºC (32ºF~158ºF)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40ºC~80ºC (-40ºF~176ºF)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty podobne

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 130.86 zł
Media konwerter MC210CS Tp-Link

Media konwerter MC210CS Tp-Link

  • Wsparcie dla IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Tryb FX: Force lub Auto
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
  • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX

Cena: 131.38 zł
Media konwerter MC220L Tp-Link

Media konwerter MC220L Tp-Link

  • Zgodność z IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Zwiększenie dystansu do 0,55km dla połączeń wielomodowych
  • Zwiększenie dystansu do 10km dla połączeń jednomodowych

Cena: 74.26 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-103

Moduł SFP Pulsar GBIC-103

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1550nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 62.73 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-104

Moduł SFP Pulsar GBIC-104

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1550nm, Rx 1310nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 91.02 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-106

Moduł SFP Pulsar GBIC-106

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1550nm, Rx 1310nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 91.02 zł
Newsletter