Zapraszamy na nasz kanał

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Media konwerter MC100CM Tp-Link

Kod producenta: MC100CM

Producent: TP-LINK

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 98.17 brutto / 79.81 zł netto

Koszty dostawy:

  • Kurier DHL 18.00 zł brutto
  • Poczta Polska 12.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 8.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Opis produktu
  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km

Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC100CM zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19´´ TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia w trybie pełnego dupleksu. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC100CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 2 km.

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Media konwerter MC100CM Tp-Link
Zapytaj o produkt

Produkty współpracujące z: MC100CM

Szybki kontakt
tel: 14 6274411
mob: 512450115
mob: 516122036
email: info@obserwuj.pl
GG: 5948094
obserwuj
NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

Kontakt
  • FHU"TELSAT"s.c.
  • Rolnicza 7
  • 33-100 Tarnów
  • Tel: 14 6274411
  • E-mail: info@obserwuj.pl
  • GG: 5948094
  • Skype: obserwuj
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.